Email Adres
[email protected]
Telefon Numarası
0216 446 99 56
Telefon Numarası
0542 337 63 19

Ürünler

Ürünler Hakkında;

KUŞE ETİKET : Kuşe Etiket'in maddesi kağıttır. Bu nedenle ısı, nem ve sürtünmeye karşı orta derecede dayanıklıdır.Kuşe Etiket'in parlak ve vellum (mat)çeşitleri bulunur. Çalışma alanına göre ribon ile baskı uygulanır. Kuşe Etiket'in kullanım alanları arasında;üretim yapılan sektörler, ürün tanıtımları, koli üzerine bilgi için yapıştırmak istenildiğinde ve özellikle barkod sistemleri ile basılarak kullanılan bir etiket çeşidir.

(PP OPAK) POLİPROPİLEN ETİKET : Polipropilen etiketler birçok uygulamada kullanılan plastik bazlı etiketlerdir. PP etiketler kolay yırtılmaz.Kimya,kozmetik,gıda,cam endüstrileri gibi sektörlerde kullanılır. Opak PP,Mat PP,şeffaf PP gibi etiket çeşitleri mevcuttur. Opak PP etiketler beyaz renkli,yüzeyi parlak,esnemeyen,kolay yırtılmayan,deforme olmayan etiketlerdir. Bu etiketlere wax resin ve resin ribon yardımı baskı alınmaktadır.

ECO TERMAL ETİKET : Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir. Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılır.Ekonomik ve kullanımı pratik bir etiket türüdür. Eco Termal Etiket, Ön yüzeyine Lamine kaplanmış bir etiket çeşididir. Ribon kullanımı gerektirmeyen kendinden yanma özelliği ile yazdırılıbilen bir etikettir.

METALİZE ETİKET : Isıya, neme ve zorlu endüstriyel şartlara dayanabilen, yırtılmayan, dış ortamlarda yüksek dayanıklılık gösteren yüzeyi metalize renkli etiketlerdir.Dayanıklılık ve metalize görünümünden dolayı bir çok sektörde tercih edilen bir üründür. Bu ürün için resin ribbon kullanılır. Çünkü bu etiketler uzun süreli kullanımlar için tercih edildiğinden etiket üzerinde ki baskıda kaliteli ve uzun süre silinmeden dayanabilecek resin ribbonlara uygundur.

(PE OPAK )OPAK POLİETİLEN : Genel olarak kimya sektöründe ve ağaç sanayisinde kullanılmaktadır. Dayanıklılığı hesaba katıldığında dış ortam şartlarına karşı en dirayetli etiket olduğundan dolayı dış ortamlarda zorlu şartlarda etiket gereksinimi duyan sektörler bu etiketi kullanabilirler. Opak Polietilen ( PE ), ribon baskısına uygun esnek bir etiket türüdür.

ÖRTÜCÜ ETİKETLER : Bu etiketler örtücü kağıtlar (sülsajlı) olarak adlandırılır. Temelde kuşe etiket gibi görünürler. Farkı ise uygulandığı yüzeyde altta kalan bir resmin, yazının ya da başka bir etiketin gözükmesine izin vermemesidir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyi koyu renkle kaplıdır. Tıpkı diğer kağıt bazlı etiketlerin özelliklerini taşırlar, nemden ve sudan etkilenirler.

GÜVENLİK ETİKETİ : Garanti etiketi olarak da adlandırılır. Güvenlik etiketi (kırılgan etiket) yapışkanı çok kuvvetlidir. Plastik malzemeden üretilir ve baskı kalitesi üst düzeydir. Uygulandığı zeminden tek parça çıkarılamaz ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ribon baskı yapılabilir

  • Hepsi
  • Ribon Etiket
  • Baskısız Etiket
  • Baskılı Etiket
  • Yazıcılar ve Okuyucular

© Asra Etiket. Tüm hakları Saklıdır.