Email Adres
[email protected]
Telefon Numarası
0216 446 99 56
Telefon Numarası
0542 337 63 19

FİRMAMIZ

Sizleri etiket üretimi konusunda benzersiz ve özelleştirilebilir çözümler sunmaya davet ediyoruz. Etiketler, ürünlerinizin tarzını ve kişiliğini yansıtmak, marka imajınızı güçlendirmek ve müşterilerinizin dikkatini çekmek için önemli bir unsurdur. Bizler, etiketlerinizi yaratıcı ve profesyonel bir şekilde tasarlamak ve üretmek için buradayız.

Dilerseniz daha önce yaptığımız projeleri inceleyebilir, farklı konseptlerdeki etiket tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Bizler taleplerinizi dikkate alarak, özelleştirilmiş etiketlerinizi yaratmak üzere sizinle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Her sektöre ve her tarza uygun çeşitli malzemeler ve baskı teknikleri sunuyoruz, böylece tam olarak istediğiniz etiketi elde edebilirsiniz.

Ayrıca, müşterilerimize hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlar sağlayarak, en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, projeniz için size özel çözümler sunmak için burada bulunuyor.

Daha fazla bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için [email protected] - [email protected] adreslerimize geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

ASRA BARKOD ETİKET VE AMBALAJ SAN.LTD.ŞTİ

Zebra zt430

Zebra ZT430 baskı cihazı ile çoklu ve hazır baskı üretimleri sağlanır.

Etiket Dilimleme Makinası

Etiket dilimleme makinası ile rulodan ruloya kaliteli ürünler dilimlemektedir.

Tahta Etiket Kesme Makinası

Tahta Etiket Kesme Makinası ile Seri Üretim Etiketleri Keserek sizler için kullanıma hazır hale getiriyoruz.

© Asra Etiket. Tüm hakları Saklıdır.